Subregion Zachodni województwa śląskiego jest obszarem o największym zanieczyszczeniu powietrza w Polsce. Ruszył program dofinansowania dla fotowoltaiki, czyli wykorzystujących panele słoneczne. Projekt zakłada montaż instalacji w budynkach mieszkalnych na terenie 10-ciu gmin: Żory, Jastrzębie-Zdrój, Gmina Godów, Rybnik, Rydułtowy, Gmina Marklowice, Gmina Krzyżanowice, Pszów, Racibórz, Wodzisław Śląski.

Region o największym stopniu zanieczyszczenia środowiska

Ponieważ jest to region o największym zanieczyszczeniu środowiska, zależało nam na partycypowaniu w programie. Jako zweryfikowana firma z ugruntowanym doświadczeniem znaleźliśmy się na liście firm wykonujących instalacje w ramach programu dofinansowania dla fotowoltaiki. Na terenie subregionu operuje dedykowany doradca, który pomaga przejść przez cały proces pozyskania dotacji. Jest to osoba dobrze znająca problematykę z racji swojego zamieszkania, bierze również udział w procesie budowy instalacji z wykorzystaniem dotacji. Pomoże dobrać właściwy sprzęt, szczyci się również bardzo dużą ilością referencji od lokalnych klientów.

Umówienie spotkania i konsultacji z doradcą możliwe jest poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie, znajdujący się również w linku>>>>