Proekologiczna wizja przyszłości, w której pierwszoplanową rolę odgrywają panele fotowoltaiczne zdaje się odległa. Niemniej, coraz więcej podmiotów gospodarczych decyduje się na inwestowanie w zieloną energię. Mając świadomość problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy w pozyskaniu środków na zakup instalacji, postanowiliśmy połączyć siły z ING Lease (Polska). Wszystko po to, by zaoferować atrakcyjne finansowanie fotowoltaiki dla biznesu w leasingu 102,99%.

Te newsy i artykuły również Cię zainteresują:

Finansowanie fotowoltaiki dla biznesu korzystniejsze niż kiedykolwiek

Już od dłuższego czasu docierały do nas głosy niezadowolonych przedsiębiorców, którzy nosili się z zamiarem inwestycji w instalacje fotowoltaiczne, jednak rezygnowali z powodu niekorzystnych warunkach finansowania. Na mocy współpracy z ING Lease (Polska) – liderem w finansowaniu wdrożeń nowych technologii, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w leasingu od 102,99%. Finansowanie obejmie instalacje fotowoltaiczne naziemne lub dachowe o mocy do 50 kW.

– Zależy nam, aby nasi klienci biznesowi mieli dostęp do jak najlepszych warunków finansowania. Dlatego uznaliśmy, że to idealny moment, aby zacieśnić współpracę z ING Lease (Polska) – przekonuje Jakub Nabagło, Prezes Zarządu Elektrosłoneczni.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Co istotne, dzięki nowej propozycji klienci biznesowi mogą oszczędzić na instalacji więcej pieniędzy niż dotychczas. Wystarczy, że zdecydują się na jeden z dwóch wariantów oferty, gdzie poziom wkładu własnego wyniesie 10% dla leasingów 102,99% i 104%. Z zachowaniem proporcji okresu spłaty na poziomie 48 bądź 72 miesięcy.

– Korzystając z przygotowanej przez nas oferty, nasi klienci zyskują szybszą decyzyjność oraz korzystniejsze finansowanie. Dzięki nowej propozycji mają możliwość zamiany rachunku za energię elektryczną na ratę leasingową, która po pewnym czasie przynosi coraz większe oszczędności, zwłaszcza przy rosnących kosztach energii elektrycznej – podsumowuje Jakub Nabagło.

Atrakcyjne finansowanie fotowoltaiki dla biznesu? Warto się pospieszyć, oferta ING Lease (Polska) i Elektrosłonecznych będzie ważna jedynie do 31 sierpnia 2021 roku.

Oferta specjalna (szczegóły) – leasing na instalacje fotowoltaiczne od 102,99%

  • Dwa warianty do wyboru: suma opłat 102,99% lub 104%;
  • Leasing operacyjny: udział własny 10%;
  • Czas spłaty: 48 miesięcy lub 72 miesiące;
  • Oferta obejmuje: instalacje fotowoltaiczne naziemne lub dachowe;
  • Moc paneli: do 50 kW;
  • Okres trwania oferty: od 1 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku.

Więcej informacji o ofercie leasingowej znajdziesz na stronie inglease.pl. Zapraszamy!