Fotowoltaika na dobre zadomowiła się w województwie mazowieckim. A my razem z nią! Dowiedz się więcej o działalności Elektrosłonecznych w województwie mazowieckim. Zapraszamy do lektury.

Miasto stołeczne Warszawa kontynuuje program dofinansowania do fotowoltaiki w 2020 roku. Tym razem jest to dotacja w kwocie do 15 tys. zł, ale uzależniona od wielkości instalacji. Na każdy kWp mocy instalacji fotowoltaicznej można pozyskać nie więcej niż 1500 zł. Dotacja nie koliduje z programem Mój Prąd, ani z odliczeniem od podatku, wynikającym z ulgi termomodernizacyjnej.

Fotowoltaika Mazowieckie. Postaw na ElektroSłonecznych

Fotowoltaika mazowieckie? Biuro zarządu ElektroSłonecznych od 2019 roku ma siedzibę w Warszawie, zatem postanowiliśmy uruchomić oddział Warszawa, który będzie obsługiwał województwa: mazowieckie, lubelskie oraz podlaskie. Zespół warszawski ma doświadczenie już od 2017 roku w pozyskiwaniu i procesowaniu dotacji warszawskiej na montaż fotowoltaiki, dlatego zachęcamy do kontaktu z jednym z doradców technicznych, pracujących na terenie województwa mazowieckiego: biuro@elektrosloneczni.pl.

Fotowoltaika mazowieckie – nasze sukcesy

Mazowiecki zespół ElektroSłonecznych ma już na swoim koncie wiele sukcesów, obsługę energetyczną największych wspólnot mieszkaniowych, sieci piekarni, a także budowę największej miejskiej elektrowni słonecznej w Warszawie, o mocy 45kWp. Elektrownia ta powstała w miejscu zlikwidowanego lotniska dla śmigłowców, na terenie zespołu salonów samochodowych, przy ulicy Ostrobramskiej.

Dealer sprzedający samochody Rolls Royce, McLaren oraz BMW postawił bardzo wysokie wymagania w zakresie technologicznym oraz bezpieczeństwa danych, przetwarzanych przez system monitoringu. Jakość tych prac była na tyle wysoka, że natychmiast przystąpiliśmy do budowy kolejnej elektrowni na obiekcie należącym do grupy kapitałowej. Tym razem – w Białymstoku, powstała elektrownia o mocy 50kWp. Oba obiekty zostały zbudowane w oparciu o panele LG NeON BiFacial, o których pisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów.

Biuro w Warszawie koordynowało również budowę instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej w Warszawie, m.in. na szkołach w gminie Wawer. Inwestycja była realizowana ze środków publicznych, co wiązało się z bardzo rygorystycznym podejściem inwestora do odbioru technicznego. Inwestycje zostały odebrane przy pierwszym podejściu.

Skontaktuj się z nami

W wyszukiwarce Google wpisujesz: „Fotowoltaika mazowieckie” i zastanawiasz się nad wyborem wykonawcy fotowoltaiki, a wystarczy, że umówisz się naszym Doradcą Technicznym, aby przedstawił Ci zrealizowane inwestycje w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego: biuro@elektrosloneczni.pl.

Możesz również zamówić montaż instalacji on-line, przez sklep ElektroSłonecznych: https://sklep.elektrosloneczni.pl.