Koronawirus uderza w biznes. Prowadzenie dużej firmy oznacza dużą odpowiedzialność.

Koronawirus jest tematem przewodnim we wszystkich newsach, mediach i firmach. Wszyscy już zaobserwowaliśmy pierwsze skutki kryzysu, a to dopiero pierwsze tygodnie walki z epidemią. Wiele firm nie przetrwa tej zmiany, ponieważ prowadzenie biznesu chwilami bywa trudne i dla niektórych niemożliwe.

ElektroSłoneczni tworzą ludzie, zespół ponad 35 osób, w wielu przypadkach utrzymujący własne rodziny. Przetrwanie organizacji jest ważne dla całego naszego zespołu, ale również dla klientów, którzy nam zaufali. Instalacje wymagają przeglądów, objęte są gwarancjami, ale przede wszystkim nasi klienci liczą, że zrealizujemy inwestycje, na które się umówiliśmy!

>>>Zobacz efekty pracy instalacji zbudowanej w oparciu o panele LG NeON BiFacial>>>

ElektroSłoneczni nie przerywają pracy w trakcie epidemii. Zrealizujemy wszystkie obietnice – czytaj dalej!

Ustaliliśmy sposób wywiązania się z obietnic, zgodny z obecną sytuacją.

Biuro projektowe przenieśliśmy do naszych domów. Wydajność wcale nie spadła, jednak jest nam trochę trudniej z komunikacją na odległość.

Instalatorzy prowadzą prace na dachach, z zachowaniem zalecanych zasad bezpieczeństwa: brak bezpośredniego kontaktu z klientem, odbiory z zachowaniem należytej odległości, każda ekipa posiada płyn do dezynfekcji rąk, aby używać go po kilkanaście razy dziennie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia kolejnych instalacji oddanych w ostatnich dniach:

Domowa instalacja fotowoltaiczna na panelach Selfa 300 all black - ElektroSloneczni
Instalacja domowa wykonana 3 dni temu.
instalacja o mocy 50kWp - ElektroSloneczni
W środę oddaliśmy nieco większą instalację, 50kWp wykonaną w tydzień.
ElektroSloneczni podczas montażu. Koronawirus uderza w biznes
Dzisiaj też pracujemy

Prace prowadzimy tylko na tych inwestycjach, gdzie klienci wyrażają zgodę oraz mają możliwość odizolowania się od ekip montażowych. Pozostałe przypadku będziemy z Państwem ustalać indywidualnie, zachęcamy do kontaktu z nami: +48 12 333 7 888

Koronawirus uderza w biznes. ElektroSłoneczni się nie poddadzą!

To zależy od strategii, czy koronawirus uderza w biznes. Ponieważ oferujemy Państwu renomowanych dostawców sprzętu fotowoltaicznego to koronawirus nie wpłynął na nasze dostawy, w tak dużym stopniu jak na branżę: większość firm pracujących na sprzęcie chińskim ma wstrzymane dostawy. LG, REC, SELFA oraz QCells regularnie dostarczają sprzęt do budowy Państwa elektrowni.

Najtrudniejsze zadanie do wykonania mają nasi doradcy handlowo-techniczni. Konsultacje odbywają się on-line, co nieco utrudnia omawianie aspektów technicznych. Wizje techniczne prowadzimy z zachowaniem szczególnych środków ostrożności:

koronawirus uderza w biznes
Sławek jest dobrze przygotowany, tylko skąd wziął samochód z kierownicą po prawej stronie?

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego profilu na FB, podzielenia się z nami Waszymi przemyśleniami, oczekiwaniami, a poradami jak Was nie zawieść i pracować bezpiecznie.

Życzymy Wam zdrowia i szybkiego powrotu do normalności!