Jesteśmy wystarczająco dobrzy dla Rolls Royce’a. Chcemy być równie dobrzy dla Ciebie

INET Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się organizacja ściśle związana z branżą odnawialnych źródeł energii. Naszą specjalizacją są głównie instalacje fotowoltaiczne. Do naszych zadań należy dostarczenie i instalacja elektrowni fotowoltaicznych, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług i sprzętu. Aby to osiągnąć kooperujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami.

Skontaktuj się

NAJWYŻSZEJ KLASY PODZESPOŁY

Oprócz wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych, w zestawie montażowym znajduje się również falownik, który jest najważniejszą częścią całego systemu.

ATRAKCYJNE CENY

Już podczas pierwszej wizyty nasz doradca przestawi wszystkie techniczne parametry instalacji.
Przygotowana oferta będzie zawierała całkowity koszt.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Naszą siłą są także nasi pracownicy, czyli projektanci oraz instalatorzy. To dzięki nim mamy pewność, że instalacja będzie zoptymalizowana pod kątem projektu i właściwie zamontowana.

GWARANCJA

Możesz wybrać okres gwarancji, jakiego oczekujesz od naszych usług, pomiędzy 3 a 25 lat. Szczegóły ustalisz z Twoim doradcą

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako jedni z nielicznych na rynku nie uciekamy od odpowiedzialności. Jesteśmy poważną firmą. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 5 mln zł na wypadek szkód w mieniu oraz strat finansowych powstałych w wyniku szkód.

Obszar działania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na 312 679 km², czyli na całym terytorium Polski.

Autoryzacje

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym polskiego producenta modułów fotowoltaicznych Selfa Grzejnictwo Elektryczne S.A.

Nasz zespół

Nasz zespół składa się w całości z pracowników z kilkuletnim doświadczeniem w swoim obszarze działania. Mimo to cały czas podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia, kursy, udział w konferencjach branżowych.

Jakub Nabagło

Prezes Zarządu

Dorota Olszewska

Manager Sprzedaży

Adam Gacek-Głowacki

Dyrektor Operacyjny

Artur Walendziński

Doradca Techniczny

Marian Nabagło

Dyrektor Techniczny

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wybierz wygodną formę komunikacji i skontaktuj się z nami. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.

Jesteśmy do  dyspozycji telefonicznie: +48 12 333 78 88