ElektroSłoneczni wybudowali w 2019 r. 3 farmy fotowoltaiczne o mocy 1MW. Część prac ciężkich była zlecana na zewnątrz, głównie palowanie / kafarowanie konstrukcji. Zastanawiasz się, ile trzeba zapłacić za tego typu usługę? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Tradycyjnie, zajrzyj również do naszych aktualności, w których znajdziesz najświeższe artykuły. Ostatnio skupiliśmy się wokół zagadnienia: Fotowoltaika Kraków – jakie instalacje warto kupić? Zachęcamy do lektury. Tymczasem, na warsztat bierzemy palowanie farm fotowoltaicznych. Zapraszamy!

Palowanie / kafarowanie konstrukcji – co należy wiedzieć?

Park maszynowy ElektroSłonecznych został wyposażony w palownicę (kafar) przeznaczoną do konstrukcji fotowoltaicznych. Kafar jest wyposażony w młot hydrauliczny o skoku zwiększonym do 4,5m. Młot pracuje z prędkością od 700 do 900 uderzeń na minutę, o energii 740 J. Urządzenie posiada podwozie gąsienicowe pozwalające na przemieszczanie z prędkością 30m/min.

Usługę palowania możemy oferować w powiązaniu ze skręcaniem konstrukcji górnej, co inwestorowi pozwala uniknąć rozbieżności w obszarze odpowiedzialności za poziomowanie stołów.

Fotowoltaika kafarowanie – oferta

Oferta cenowa uzależniona jest od warunków geologicznych oraz od kształtu i rodzaju wbijanego profilu.

Cena kafarowania (palowania) już od 25 zł netto za pal, dla instalacji o mocy 1MWp. Koszt skręcania konstrukcji górnej (stołów) już od 40 zł za 1kWp, dla instalacji o mocy 1MWp. Dla pierwszych 10-ciu zleceń w sezonie 2020 oferujemy rabat w wysokości 10%.

Systemy do montażu paneli fotowoltaicznych – dodatkowe informacje

W roku 2020 wzrosło zainteresowanie usługą palowania oraz budowy farm fotowoltaicznych. Budując dla Państwa farmę fotowoltaiczną stajemy się niezależni od zewnętrznych podmiotów świadczących usługę palowania.

Wbijanie słupów pod konstrukcje fotowoltaiczne (potocznie: kafarowanie) jest usługą, która pozwala na szybkie i precyzyjne osadzanie słupów pod konstrukcje fotowoltaiczne. Usługa ta daje możliwość szybkiej budowy farm fotowoltaicznych, a także przygotowania konstrukcji naziemnej dla mikro-instalacji biznesowych oraz domowych, lokalizowanych na gruncie.

*W celu wyceny usługi lub zamówienia prac prosimy o kontakt:
Mailowy: biuro@elektrosloneczni.pl
Telefoniczny: +48 12 333 7 888
Za pomocą formularza kontaktowego: https://elektrosloneczni.pl/#kontakt

kafarownie / palowanie farmy fotowoltaicznej