Ceny gazu różna nieubłaganie, osiągając kolejne rekordowe poziomy. Sprzedawcy gazu ogłaszają nowe taryfy z niespotykaną dotąd częstotliwością. Podwyżki cen gazu dotkną szczególnie dposodarstwa domowe, które do ogrzewania wykorzystują piece zasilane gazem ziemnym.

Czy każdy zaakceptuje dwukrotnie wyższy rachunek za gaz? O tym przekonamy się podczas nadchodzącej zimy. Wiele osób jeszcze nie jest świadomych nowych cen gazu oraz szalejącego tempa podwyżek. Osoby, które Jedak śledzą te informacje na bieżąco rozglądają się za alternatywną metodą ogrzewania swojego domu lub firmy.

Czy jest jakieś lekarstwo na podwyżki cen gazu? Z pewnością doskonałą propozycją są pompy ciepła. Ta nowoczesna metoda ogrzewania jest wciąż udoskonalana i w większości przypadków nie wymaga już kosztownych odwiertów geologicznych. Pozyskiwanie ciepła odbywa się nawet przy ujemnych temperaturach i w polskich warunkach atmosferycznych jest to bardzo wydajna metoda pozyskiwania energii cieplnej.

Pompa ciepła do napędu urządzeń, takich jak kompresor, wykorzystuje energię elektryczną. To rozwiązanie jest szczególnie polecane dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych, dla których koszt wytworzenia energii elektrycznej jest zerowy, po odliczeniu jednorazowej inwestycji.

Kontaktując się z doradcą ElektroSłonecznych uzyskasz szczegółowe informacje na temat możliwości montażu domy ciepła w Twoim domu. Doradca przeprowadzając ankietę techniczną zbierze informacje niezbędne do doboru właściwej mocy pompy ciepła, a także wielkości instalacji fotowoltaicznej, która zasili ogrzewanie oraz Twój dom.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, możesz to zrobić klikając w poniższy link: https://elektrosloneczni.pl/oferta/

Uzyskaj więcej informacji po adresem mailowym: biuro@elektrosloneczni.pl