Polecanie się opłaca. Dowodem jest program „ElektroPremia”, dzięki któremu nasi klienci mają szansę zyskać atrakcyjne rabaty na instalacje fotowoltaiczne bądź pokaźne premie pieniężne.

ElektroPremia – wszystko, co warto wiedzieć

Z programu, który przygotowaliśmy mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Mówiąc krótko, “ElektroPremia” polega na rekomendowaniu naszej firmy entuzjastom zielonej energii.

Jedyne, co należy zrobić, to przekazać nam dane kontaktowe potencjalnych klientów (drogą telefoniczną lub mailową), którzy są zdecydowani na zakup instalacji fotowoltaicznej. Nie zapomnij, że informacje o zainteresowanej firmie wraz ze zgodą na udostępnienie jej danych, może przekazać nam tylko jedna osoba – decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się spieszyć.

Rekomenduj i oszczędzaj na instalacji

Warto zaznaczyć, że kwota, jaką otrzymasz zależna jest od mocy instalacji, na jaką zdecyduje się polecany przez Ciebie klient. Za każdy 1 kWp, otrzymasz 100 zł premii!

W konsekwencji, za poprawnie dostarczony kontakt w ramach programu „ElektroPremia”, otrzymasz kartę przedpłaconą o wartości do 750 zł na dowolnie wybrany cel. Jednak w przypadku, kiedy premia przekroczy kwotę 750 zł, przelejemy wynagrodzenie brutto na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

ElektroPremia – dowiedz się więcej. Zobacz regulamin!

Nasz program działa nieprzerwanie od 2019 r. Polecaj, zarabiaj i płać mniej za fotowoltaikę. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie! Już teraz dowiedz się więcej, czytając wnikliwie nasze regulaminy.