Powiedzenie mówi, że o wypadek nie trudno i każdy myślący długofalowo ma plan na tego typu sytuacje. Niektórzy nie biorą pod uwagę, że człowiek czasem może zrobić błąd. Inni z kolei będą przerzucać winę na kogoś innego. Pozostali skorzystają z usług podwykonawców, zupełnie zdejmując z siebie wszelką odpowiedzialność.

ElektroSłoneczni postępują inaczej. Korzystamy tylko z własnej sieci instalatorów, będących naszymi pracownikami. Szkolimy, edukujemy i pozwalamy się im rozwijać. Ludzie jednak mają to do siebie, że nawet wybitni specjaliści z danej dziedziny popełniają błędy. Nie jest to zamierzone – po prostu jest to ludzkie. Dlatego jako profesjonaliści jesteśmy także na taką sytuację przygotowani.

Co to oznacza? Wybierając ElektroSłonecznych wybierasz pewność popartą stosownymi działaniami. Jako jedni z nielicznych firm z branży PV posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę aż 5 mln. zł. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na nieścisłości związane z budową i eksploatacją wybudowanej przez nas instalacji.

Bardzo przywiązujemy wagę do zapewnienia najwyższych wskaźników jakości dla naszych instalacji. Efektem tego jest zaproszenie Prezesa Spółki do wzięcia udziału w panelu na łamach Pulsu Biznesu. Zapraszamy serdecznie do lektury (klik), zaś w razie pytań zadzwoń do nas, lub napisz.